אלומיניום מחירים

אחד החומרים המתכתיים האצילים הוא אלומיניום. הוא נמצא בשימוש רחב כפרופילי אלומיניום לחלונות, לתריסים ועוד. הוא נמצא בשימוש בפריטי ריהוט, כלי בית ומטבח ויש לו הרבה איכויות ויתרונות.

בעברית אלומיניום זה חמרן וסימונה הכימי הוא: AL. היא מתכת בצבע כסוף ושכיחה מאוד בטבע. היתרונות של האלומיניום הוא ביכולת שלה לא לספוח קורוזיה וחלודה מצד אחד ומשקלה הנמוך מצד שני. (זו הסיבה שמייצרים אופניים מאלומיניום, כי גם אחרי שהן עומדות בגשם הן שומרות על הגזרה…).

אלומיניום היא מתכת רכה המסוגלת להוביל חשמל וחום, אבל היא אינה מגנטית. כדי להשתמש בה כחומר גלם משתמשים בה בערבוב של סיליקון נחושת, מגנזיום ועוד חומרים.

תערובת זו של חומרים הופכת את האלומיניום למתכת קלה, חסינה ועמידה.

יש לאלומיניום כל מיני מחירים, ואם אתם מחפשים פרופילים של אלומיניום לחלונות, הקלידו בגוגל אלומיניום מחירים ותגיעו לכל יצרני הפרופילים מאלומיניום לחלונות.

אלומיניום מחירים- גוגל יוביל אתכם אליהם!

חברות לייצור של פריטים מאלומיניום נמצאות גם ברשת, לחלקן יש אתרים. אם תקלידו אלומיניום מחירים, אין ספק שגוגל כבר יוביל אתכם לאתרים הרלבניים. ייתכן שתמצאו חומר על אלומיניום מחירים גם בחברות של יצרני תריסים ונציאנים או תריס בתוך חלון אשר מעוצב ומותקן בתוך פרופיל מאלומיניום וכפי הנראה יהיה עליו חומר גם באתרים מסוג זה.

כיוון שאלומיניום הוא חומר רך ונוח, יש שיטות עיבוד רבות שעובדים עם חומר הגלם הזה ובכלל זה: רידוד, ריקוע, שיחול שזהו תהליך שיוצר פרופילים מאלומיניום.

היום בכל בית ששם דגש על עיצוב יש חלונות עם פרופילים מאלומיניום ולמי שיש חלון תריס, יש גם בחלון פרופיל מאלומיניום.

אלומיניום- מתכת יקרה וטובה

האלומיניום הזמין ושמיש לנו נעשה ממינרל ושמו בוקסיט. ראשית המינרל הזה נטחן, מושרה עם חומרים שונים ועובר עוד תהליך ארוך שמסתיים באלקטרוליזה. כל התהליך הארוך וההשקעה בעיבוד המינרל לאלומיניום הוא זה שמייקר את מחירו ולכן אלומיניום הוא אכן מתכת אצילה אך יקרה.

משום שהיא מאוד יפה ויוקרתית לעין, היא היחידה שמתאים לייצר ממנה פרופילים של חלונות, שמחליפים כבר הרבה מאוד שנים, איך לא, את משקופי העץ העתיקים.

עקב היכולת של האלומיניום להתמחזר מבלי לאבד שום תכונה מאיכויות החומר שלה, נוהגים להתיך אלומיניום כדי לייצר ממנו מוצרים חדשים. כך למשל אם מפרקים חלונות אלומיניום מבית עם פרופילים מאלומיניום, אלה ימצאו את דרכם אל הכבשן לסיבוב הבא שלהם כפרופילים חדשים לחלונות או לתריס עם חלון.

פרופילים אלומיניום בצבע

כדי למנוע חמצון של אלומיניום, יש צורך בצביעה שלו. יש כל מני טכניקות ושיטות לצבוע אותו ומתוך פלטה רחבה מאוד של צבעים.

יש גם כל מיני מרקמים כשכבה חיצונית על אלומיניום שמעניקים לו מראה מעניין, חדש ובצבע שבוחרים.

היום גם פרופילים של חלונות כבר לא חייבים כמו בעבר להיות לבנים, ולהיפך השחורים, החומים, הירוקים ועוד צבעים כבר חדרו לכל בית, והם מתאימים הם עצמם לסגנון העיצוב בבית ולחלונות עצמם.

סגסוגת אלומיניום אגב נעשות בריכוזים מסוימים של אבץ, סיליקון, מגנזיום ונחושת. כל הסגסוגות עמידות בפני קורוזיה וחלודה והן מתאימות לשילוב בפריטי עיצוב מתקדמים לבית כמו מערכות ישיבה פינות אוכל ועוד.

אלומיניום לפרופילים, תעופה וגם לאריזה

כיוון שאלומיניום זו מתכת קלה, היא נמצאת בשימוש רחב בתחום התעופה, משתמשים בה כמוליכת חום, היא משמשת כאמור לפרופילים לחלונות ודתות וכמשקופים בבית וכשאנו אומרים נייר אלומיניום לסנדוויץ, כן כן אנחנו מדברים על אותו אלומיניום אחרי רידוד שנמצא בשימוש יום יומי שלנו.

מאמר זה נכתב ע"י אינגלאס – תריסים ונציאנים לבית

אלומיניום מחירים
תריסים ונציאנים

סוגי תריסים ונציאנים

סוגי תריסים ונציאנים תריסים ונציאנים קיבלו את שמם כנראה מצילומים של האימפריה הרומית… בכל מקרה הם הכי פופולריים ומבוקשים היום בכל בית, פינת עבודה, משרד,

להמשך קריאה »
תריסים ונציאנים

זכוכית בידודית

זכוכית בידודית תריסים ונציאניים בתוך חלון הם המצאה בלעדית של חברת אינגלס העוסקת בשיווק חלונות עם תריס ונציאני כלוא למניעת אבק ויצירת בידוד ואקוסטיקה. הזכוכית

להמשך קריאה »