זכוכית בידודית

תריסים ונציאניים בתוך חלון הם המצאה בלעדית של חברת אינגלס העוסקת בשיווק חלונות עם תריס ונציאני כלוא למניעת אבק ויצירת בידוד ואקוסטיקה.

הזכוכית ממנה עשוי החלון היא זכוכית בידודית. יש שתי חלונות ובתוכן מורכב (ממש כמו בסנדביץ') תריס ונציאני ניתן להשיג אותו בכל מיני גדלים, בכל מיני גוונים וגם בהזמנה מיוחדת.

זכוכית בידוד בתוך חלון שבתוכו צלון מסוג תריס ונציאני, יוצרת בידוד אקוסטי ותרמי, התריס עצמו מוגן משום שהוא נמצא בתוך החלון. העובדה שיש זכוכית בידודית כפולה מונעת חדריה של חום פנימה ויוצרת בידוד גם בחורף וגם בקיץ. בקיץ היא בולמת את החום ובחורף היא בולמת את הקור.

כמה כסף עולה לכם המזגן? זכוכית בידודית

כולנו יודעים שאם הבית שלנו לא מספיק אטום, אנחנו הולכים לשלם על זה ביוקר. כסף רב ומחשבה מושקעים בבידוד בית בעיקר בעונת הקיץ בה הטמפרטורות יכולות גם להגיע ל-40 מעלות חום במישור החוף.

חום קודח ולחות יוצרים אצל אנשים, מצב בלתי נסבל. בחום אנשים מתעצבנים, קשה להם לתפקד ובמיוחד אם הם צריכים לעבוד בחוץ כמו למשל גננים ועוד.

גם הבית סובל כאשר החום הוא גדול. כל בית חייב לעבור בידוד תרמי שישמור על הקור ועל החום שלו. הבידוד הזה חייב לסנן את החום עד שהוא חודר פנימה דרך המעטפת החיצונית של הבית, כך שעד שהוא יגיע לחלל הפנימי הוא כבר יהיה פחות חם.

בחורף הבידוד התרמי על הקירות החיצוניים אמור לעצור את הקור החודר, ולרכך אותו במעט, כך שעד הוא יגיע לתוך הבית הוא יהיה עם כמה מעלות פחות.

חלונות, במיוחד חלונות ונציאנים עם זכוכית בידודית עושים את אותה העבודה. הם משמשים צינור העברה של טמפרטורה ובגלל הבידוד שלהם הם מגנים על חדירה של קור או חום.

זכוכית בידודית- תחושה של הגנה בבית!

זכוכית בידודית כפולה לצורך למשל התקנה של צלון בתוך שני חלונות, משמשת גם כזכוכית חסינה. גנבים לא יכולים לפרוץ אותה בקלות, והיא משמשת הגנה לבית.

יש המזמינים חלונות עם זכוכית בידודית רק מהטעם הזה, משום שלמשל בבתי קיבוצים ומושבים רבים יש תופעה חמורה של פריצות וגניבות, ובמובן זה זכוכית בידודית היא לא רק מבודדת את הרעש היא גם חסינה בפני תופעות של פריצה ועוד.

זכוכית בידודית יכולה להיות גם פרגוד באמצע הבית עם רוצים לעשות איזה אלמנט אדריכלי ואם אין אפשרות להתקין דלת, אז אפשר להתקין זכוכית בידודית עם צלון חשמלי בצבע מסוים ובאמצעי כל כך פשוט אבל אלגנטי, לעשות גם עיצוב לבית וגם לוותר על דלת.

זכוכית בידודית מתאימה לכל סגנון

זה לא משנה מהו סגנון העיצוב בבית שלכם.  זכוכית בידודית מתאימה לכל סגנון. היא מתאימה לבית שיש לו עיצוב קלאסי, היא מתאימה לבית בעיצוב מודרני. היא מתאימה לכל עיצוב שדורש זכוכית בידודית בדלת או חלון. זכוכית בידודית גם יפה, גם אלגנטית, גם יוצרת אקוסטיקה מצוינת בבית, וגם חסינה חלילה נגד ניסיונות פריצה. היא פי כמה וכמה יותר חזקה מזכוכית אחרת ולכן יש רבים, בעיקר בעלי בתים פרטיים שמזמינים זכוכית בידודית עם צלון באמצע לחלונות הגדולים בבית פרטי, אלה הפונים לגינה. זכוכית בידודית עם צלון לחלון שעושה גם צל, גם יוצרת מראה יפה ואדריכלי מעוצב והיא גם חזקה יותר מכל זכוכית רגילה אחרת.

זכוכית בידודית, זו בחירה מצויינת.

תריסים חשמליים
תריסים ונציאנים

סוגי תריסים ונציאנים

סוגי תריסים ונציאנים תריסים ונציאנים קיבלו את שמם כנראה מצילומים של האימפריה הרומית… בכל מקרה הם הכי פופולריים ומבוקשים היום בכל בית, פינת עבודה, משרד,

להמשך קריאה »
תריסים ונציאנים

זכוכית בידודית

זכוכית בידודית תריסים ונציאניים בתוך חלון הם המצאה בלעדית של חברת אינגלס העוסקת בשיווק חלונות עם תריס ונציאני כלוא למניעת אבק ויצירת בידוד ואקוסטיקה. הזכוכית

להמשך קריאה »