תריס ונציאני - מינימום תריסים במקסימום תועלת

תריס ונציאני מתאים בדרך כלל למשרדים, חברות וגם למקומות כמו בתי קפה, מסעדות ועוד.

במקומות כאלה רצוי שלא יהיו וילונות שעשויים מבד, משום שהם עלולים לספוח אבק, ולכן תריסים ונציאנים הם הפיתרון המעולה לכל חלל שרוצה להיראות אסתטי והדבר האחרון שהוא צריך זה וילונות למשל.

תריסים ונציאנים משדרים יוקרה ויחד עם זה, משום שהם מאוד מינימליסטיים הם משדרים ניקיון ואסתטיקה ובדרך כלל מוסיפים המון יוקרה לכל מקום בו הם תלויים.

מהו הגוון האהוב עליכם?

פלטת הצבעים של התריסים הונציאנים כמו גם מנגנוני ההפעלה שלהם הם רחבים מאוד. ניתן למצוא תריס ונציאני בצבעים חזקים או פסטליים עם מנגנון של חוט או בלי, תריסים ידניים או תריסים חשמליים ואין סוף של שילובים שאתם יכולים לעשות.

אתם יכולים לקבל עצה ממעצב פנים או אדריכל פנים לגבי עיצוב המשרד שלכם, ובהתאם ללכת על כל צבע שמתכתב נכון עם שאר הבחירה העיצובית של המשרד.

זכרו כי מראה המשרד שלכם מעיד עליכם ועל הטעם האישי שלכם. חשוב מאוד גם מלבד בחירה של תריסים ונציאנים לעשות בחירת נוספות של עיצוב שמוצא חן בעיניכם.

תריסים ונציאנים למשרד

משרד ולא חשוב של מי, הוא חלון הראווה של בעליו. עורך דין, אדריכל, רואה חשבון, חברת הייטק כולם מקפידים ליצור סביבת עבודה נוחה, נעימה ואסתטית למראה. סביבת עבודה כזו משפיעה על הלך הרוח בעבודה וגם על הביצועים מסתבר.

תריס ונציאני במראה שלו הכי מתאים לתחום עיצוב המשרדים. הוא לא עשוי מבד או אריג אלא מפוליסטירן מוקצף או מאלומיניום וכאמור משדר יוקרה ונקיות.

יוקרה זה אחד האלמנטים שהכי חשוב לכל בעל משרד לייצר במשרד שלו. הוא רוצה שהלקוחות שלו ידעו שהם הגיעו למישהו בעל שיעור קומה, רמה ומקצועי לחלוטין ובמובן הזה משרד הוא כמו כרטיס הביקור של בעל המקצוע.

משרד ככרטיס ביקור

עיצוב משרד הוא חלק מהתדמית שכל בעל מקצוע מייחס לעצמו. אם הוא למשל רוצה להקנות למשרד שלו מראה קלאסי ויוקרתי הוא יבחר בתריסים ונציאנים מובחרים עשויים למשל מאלומיניום או עשויים מחומר אחר. והוא יבחר את הצבע והגוון וגם איפה בדיוק למקם תריסים ונצינאיים וכל אלה ישפיעו כמובן ויצרו את סגנון העיצוב של המשרד.

פעם בעלי משרדים חשבו שמספיק להם להזמין תריסים ונציאנים לבד, להתאים את הצבע לריהוט המשרדי שלהם ובעצם לעצב את החלל לבד.

היום זה לא עובד ככה. התחרות בין כל בעלי המקצוע כל כך גדולה שלפעמים זה נופל וגם על מראה המשרד.

אם למשל עורך דין יושב במשרד עם ותריסים ונציאנים איכותיים זה בהחלט מעיד עליו כמו גם בחירת צבע הפרקט. טעמו של אדם מעיד עליו ונכון שהוא לא יכול להעיד על רמת המקצועיות שלו, אבל לקוחות מתחברים או לא מתחברים למישהו והרבה פעמים בגלל בחירה שגויה של תריסים ונציאנים.

תריס ונציאני – לפעמים דורש תיקון

הזנחה של תיקון תריסים ונציאנים במשרד עלולה בהחלט לעשות רושם רע מאוד על לקוחות שנכנסים למשרד כזה, ורואים את החוט של התריס הונצינאי מתדלדל או שהתריס תקוע, לא עולה ולא יורד ובמשך כל פגישת העבודה, השמש חודרת לעיניים ומסנוורת את כולם. לא מכובד, לא מקצועי ובהחלט מעיד על בעל המשרד.

לכן אם יש לכם במשרד סוג זה של תריסים, דאגו לתקן אותם אם הם זקוקים לתיקון ועשו את זה בזמן כדי שאם למשל יש לכם ישיבה חשובה, היא תיעשה כאשר הם מתוקנים ומשדרים ניקיון ואסתטיקה.

תריסים ונציאנים

סוגי תריסים ונציאנים

סוגי תריסים ונציאנים תריסים ונציאנים קיבלו את שמם כנראה מצילומים של האימפריה הרומית… בכל מקרה הם הכי פופולריים ומבוקשים היום בכל בית, פינת עבודה, משרד,

להמשך קריאה »
תריסים ונציאנים

זכוכית בידודית

זכוכית בידודית תריסים ונציאניים בתוך חלון הם המצאה בלעדית של חברת אינגלס העוסקת בשיווק חלונות עם תריס ונציאני כלוא למניעת אבק ויצירת בידוד ואקוסטיקה. הזכוכית

להמשך קריאה »