תריסים חשמליים

רוצים לשבת בבית או במשרד ולהוריד את התריסים בלחיצת כפתור אחת בלבד מבלי להתחיל ולהתאמץ פיזית בגלילת התריס? הגעתם למאמר שידריך אתכם כיצד ואיך נכון לבחור תריסים חשמליים לביתכם. תריסים חשמלים רבים מוצעים למכירה, אך לא כל תריס מתאים לכל משפחה ועל מנת לבחור בתריס הנכון לכם, יש להשקיע מחשבה מקדימה ולהיעזר בבעלי מקצוע מובילים בתחומם. על מנת שהתריס החשמלי יעבוד לאורך זמן, עליכם לרכוש מוצר איכותי ומוביל בתחומו ולא להתפשר על הפחות מהטוב ביותר, משום שתריסים אלו עצם היותם חשמליים עתידים להתקלקל אם לא בוחרים במוצרים המובילים.

תריסים חשמלים מעוצבים

תריסים חשמליים רבים הפכו לחלק אינטגראלי בבניה החדשה, אך אם אתם רוצים לשדרג עצמכם ולרכוש תריסים מעוצבים, הרי שבחברתנו תמצאו גם תריסים חשמליים מעוצבים בהתאם לדרישותיכם ולעיצוב הרווח בביתכם. התריסים יותאמו בצורה מלאה לעיצוב ביתכם וישתלבו בהומוגניות עם חוץ המבנה ופנים המבנה. מטרת התריס הוא ליצור הצללה בחדרים השונים ועל מנת לאפשר לכם איכות חיים נבנה התריס החשמלי עליו ניתן לשלוט באמצעות לחיצת כפתור אחת בלבד ואף באמצעות שלטים המאפשרים שליטה מרחוק.

את ההצלה בחללים ניתן להשיג באמצעות התריסים ואף לשלוט במידת ההצלה בין אור מלא החודר לביתכם כשהתריס פתוח במלואו, לבין אור חלקי בזמן שהתריס פתוח למחצה ובין החשכה מלאה כאשר התריס סגור במלואו.

תריסים חשמליים בטיחותיים

תריס חשמלי הינו תריס בטיחותי המאפשר לכם ליהנות בביתכם או במשרד במאת האחוזים, בין אם התריס פתוח ובין אם הוא סגור. קיימים סוגים רבים ומגוונים של תריסים ועליכם לבחור את התריס בהתאם לדרישותיכם העיצוביות ובהתאם לתקציב אותו אתם מקצים למטרה. עוד לפני שאתם ניגשים לרכוש תריס, הגדירו לנו את הסכום העומד לרשותכם ואנו נציג לכם את האופציות העומדות לרשותכם מבלי שתאלצו להיכנס לתסבוכות כלכליות בעתיד שיותירו אתכם בחדר בעל הצללה אך עם חשבון בנק מסובך.

חברתנו מעניקה שרות אדיב וליווי צמוד לכל לקוח במהלך הרכישה עוד משלב הרצון האפיון והתאמת התריס ועד השלבים בהם התקנו את התריס ושנים רבות לאחר ההתקנה. על כל בעיה שמתעוררת בהמשך הדרך, עליכם להפנים שיש לכם אל מי לפנות ולקבל שרות מוביל ויחס הוגן.

בישראל יש המון חודשים חמים. מתוך 365 ימים בשנה 300 הם חמסין לוהט, שאף אחד לא מעז להוציא את הראש שלו החוצה ואם כן, אז הוא מתפלל שהוא יקבל חבית מלאה קרח ישר לקרקפת הרותחת…

בארץ כל כך שטופת שמש זה מובן מאליו שבכל בית יהיו תריסים, בכל מקום עבודה, בכל משרד, מפעל, מוסד ציבורי. יותקנו תריסים וגם תריסים חשמליים כדי למנוע חדירה של שמש וסנוור.

מעבר לתפקיד הזה שלח מניעת חדירת השמש יש תריסים חשמליים שגם יוצרים מחיצה בין הפנימיות של החלל לבין החוץ, וזה דבר למשל שהוא מאוד חשוב במיוחד במקומות עבודה.

תריסים חשמליים – ריכוז בעבודה

אחד הדברים החשובים שכל בוס צריך לייצר לעובדים שלו זה אווירה של עבודה. האווירה הזו צריכה להיות נעימה, לגרום לו לחוש בנוח, לחוש משוחרר ורגוע ובעיקר אסור שיהיה משהו בעיצוב של החדר בו הוא יושב שיפריע לו בעיניים. תריסים חשמליים אדומים למשל, עלולים לגרום לו להרגיש במקום אחר…

תריסים חשמליים מספקים מחיצה, חיץ והבדל בין חוץ ופנים. הם לא תריסים שצריך לגלול אותם ביד ולכן נוח יותר להכניס אותם לכל מקום ולתפעל אותם.

הם מצוידים במנגנון חשמלי ומחוברים לחשמל של הבית. בלחיצה קטנה על המתג הם נפתחים ונסגרים בקלות רבה ולפי הצורך. נסגרים כאשר יש שמש ונפתחים כאשר היא שוקעת.

תריסים חשמליים לחלונות גדולים

אחת הסיבות שבגללה אנשים שבנו בתים, או כאלה שהזמינו מעצב פנים לעצב להם את הבית לא הזמינו בחדר האורחים למשל חלונות גדולים, זה משום שהם לא יכלו לחשוב על האפשרות של להרים ולהוריד תריסים.

תריסים חשמליים שינו לחלוטין את עיצוב הבית ובעיקר את עיצוב חדר האורחים. מאז שיש תריסים חשמליים מעצבים חדרים יותר גדולים כי אין צורך לחשוב יותר על הקושי של פתיחת או סגירת תריס. יש תריסים חשמליים!

יתרון נוסף ובולט של תריסים חשמליים זה שהם מתוכננים כך שבפעולת הסגירה שלהם, הם הרמטיים לחלוטין ושום קצה של קרן שמש לא יכול לחדור דרכם.

תריסים חשמליים מחומרים עמידים ואיכותיים

תריסים חשמליים עשויים בדרך כלל מחומרים מאוד חזקים ועמידים כמו פלסטיק קשיח או אלומיניום, ויכולים להיות מיוצרים מכל מיני חומרים עמידים אחרים, מה שהופך אותם כמו זכוכית בידודית, לעמידים וחסינים בפני ניסיונות פריצה.

אפשר לפתוח ולסגור אותם בקלות במשך היום, ובלילה בהחלט בגלל העמידות והחוסן שלהם הם יכולים לתפקד כמו סורגים.

את החוסן של תריסים חשמליים מנצלים טוב מאוד כל מיני עסקים כמו משרדים, מסעדות ובתי קפה, שמזמינים תריסים חשמליים ומגנים כך על העסק שלהם, בשילוב כמובן של מערכת אזעקה חשמלית ועוד אמצעים.

תריסים חשמליים כאמור קלים מאוד לתזוזה או להזזה ולכן הם בחירה של הרבה מאוד מוסדות ציבור שלא יכולים כל היום להתעסק עם סגירת ופתיחת כל כך הרבה תריסים על כל כך הרבה חלונות, כאשר יש תריסים חשמליים נחסך גם זמן, זה גם יותר בטוח וזה גם יותר יפה.

תריסים חשמליים ויש עיצובים

תריסים חשמליים מיוצרים מסוג של פלסטיק קשיח, אלומיניום ובעצם ניתן לייצר אותם מכל חומר קשיח אחר. הם יכולים להיות מאוד מעוצבים וזה כמובן קשור לחומר, לצבע, לשיטת הייצור שלהם ולמראה שלהם בכלל.

היום מקובל להזמין תריסים חשמליים בכל בית ולכל גודל חלון. הצבע הכי מבוקש הוא הקרם ויש רבים שלא הולכים על לבן בגלל שכל טיפת לכלוך ישר רואים עליו, על קרם רואים פחות…

בחירה של תריסים ונציאנים לבין בין אם זה תריסים חשמליים או ידניים היא בחירה אידיאלית לכל בית או משרד.

תריסים חשמליים
תריסים ונציאנים

סוגי תריסים ונציאנים

סוגי תריסים ונציאנים תריסים ונציאנים קיבלו את שמם כנראה מצילומים של האימפריה הרומית… בכל מקרה הם הכי פופולריים ומבוקשים היום בכל בית, פינת עבודה, משרד,

להמשך קריאה »
תריסים ונציאנים

זכוכית בידודית

זכוכית בידודית תריסים ונציאניים בתוך חלון הם המצאה בלעדית של חברת אינגלס העוסקת בשיווק חלונות עם תריס ונציאני כלוא למניעת אבק ויצירת בידוד ואקוסטיקה. הזכוכית

להמשך קריאה »